Web Çalışmalarım

Hobilerim

Seyahatlerim

Projelerim

Model Uçak

Kamp Hayatı

Elektronik Hevesi

Atölye Çalışmaları

Yıllar önce İstanbul’da doğmuşum, oğlumuz adam olsun demiş ama büyük adam olsun dememiş ailem…
Ellerinden geldiğince hayata karşı güçlü, özgür yetiştirmişler. Hayata saygı duymayı, kararlı olmayı (bazılarına göre inatçı) öğretmişler ..
Bundadır ki çalışma hayatımda ya da özel yaşantıda pişmanlıklarım yoktur.

Çalışma hayatım (CV de yer almasa da) okul zamanı part*time çalışmalarla başladı.
Microsoft eğitim merkezlerinden birinde Bilgi işlem personeli olarak iş hayatına giriş yapmıştım, neler mi kattı bana? Microsoft ürünleri üzerinde eğitim verecek kadar, detay bilgi ..
Sonra ki bilgisayar firmaları deneyimlerim ise Muhasebe programları ETA, LOGO, Web tasarımları, Server yapısı, Linux işletim sitemleri konuların da ciddi eğitimler alıp keyifle çalıştığım yerler oldu.
ve son yıllarda ;) yaklaşık 8 senedir TÜMSAŞ A.Ş. de mesai veriyorum, Tümsaş’da sürekli kendini yenileyen, ARGE yapan, çalışanlarına farklı projelerde görev vermekten çekinmeyen rahat bir çalışma ortamı var. Bu nedenle sırasıyla Sıralandırma Sistemleri (QMatic, Smatik) teknik ekibinde, BankAsya Ödeme Sistemleri Projesi teknik ekibinde, Ziraat Bankası VTM Projesinde Teknik Sorumlu, İşbankası TCR cihazları Projesinde Kurumsal Teknik Sorumlu olarak görev aldım, hem mutluyum hem de üste para kazanıyordum, ama son verdim ….

ilave : 01.10.2014
2015 yılı için farklı planlarım olduğundan sektör değişimi daha doğru geldi ve 2014 sonlarında EKSA A.Ş. BT uzmanı olarak çalışmaya başladım… Alışma süreci birkaç ayı bulacaktır ama sonuçları planladığım gibi olursa güzel günler beni bekliyor.

Şimdilerde 35 yaşında kocaman bir adam oldum, büyük adam olamadım belki ama özgürlüklerinden ödün vermeyen, ihtiyaçları karşılayabilen, keyifli, mutlu bir yaşam sürüyorum …

ilave : 01.10.2021
2019 yılı mayıs ayında eşimle birlite İngiltere’ye taşınma kararı aldık. İngiltere’de bir yazılım firması kurarak daha az streesli bir yaşam sürüyorum. Londra genelde yağmurlu ama onda da alıştık daha keyifli geliyor bu havalar.