Web Çalışmalarım

Hobilerim

Seyahatlerim

Projelerim

Model Uçak

Kamp Hayatı

Elektronik Hevesi

Atölye Çalışmaları

Projelerim

Her türk gibi durduk yere fikirler gelir aklıma bazıları yapılmıştır, bazıları hala üzerinde zaman harcanmaktadır. Belki de tek beceremediğim bu proje benim hayatımı kurtaracak diyip fikirlere 4 elle sarılmayışımdan aşağıdaki çalışmalardan bazıları hayata hiç geçmedi bazıları ise size ulaşmamış ama varlar

Örnek çalışmalar,

» Kumbaralar illâ pazarda satılan geri dönüşüm tenekelerinden yada bankaların bedava dağıttıkları promosyon ürünlerinden biri olmak zorunda değil ..


» 2000 li yıllarda html kullanılarak yapılan web sayfaları en iyisi gibi dururken bir devlet okulu için PHP tabanlı bir web sayfası yapmak, web üzerinden okulun istediği zaman duyurular yayınlayabildiği, anketler düzenleyebildiği, sınav notlarını yayınlayabildiği, öğrencilerin kendi aralarında mesajlaşabildiği .. bir web sayfası yapmak, Şuan ee ne var ki bunlarda deseniz de zamanında ileri bir görüş, cesur bir çalışmaydı .

— o —


» Stirling Motoru sıcak hava motoru olarak da bilinir çalışma mantığı olarak basit fakat çalıştırması eğlenceli bir oyuncak veya okullar için eğitim aracı olarak kullanılabileceğini düşünmüştüm. fakat çizim masanın da kaldı bir gün nasıl olsa üreteceğim ama şimdilik emeklilik projesi olarak sırasını bekliyor ..


 

Henüz zamanı gelmeyen ama ilerleyen günlerde hayata geçirmeyi planladığım(ız) Web projelerimiz var.

 

» devam edecek